TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
567 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 24:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 22:00
SERVİS YERLERİ BURDUR
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Gazi Caddesi No:63 Merkez , Burdur

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Düşünen, çözüm yaratabilen insanlara ihtiyacımız var. Bu da ancak eğitim düzeyini yükselterek elde edilebilir.
BURDUR LİDER KIZ ÖĞRENCİ PANSİYONU ‘nun kuruluşundaki en önemli etkende bu olmuştur. Kurumumuz üniversitede eğitim yapan genç arkadaşların barınma sorununu gidermek yoluyla eğitime katkıda bulunmak, sağlıklı, çağdaş ve rahat bir ortanda bireylerin başarısını arttırmak ve bu yolla ülkemizin kalkınmasına yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur.

Hem sağlıklı bir eğitim ve mutlu bir öğrencilik hayatının önemli bir parçası olarak, hem dostlukların kurulduğu ve pekiştiği, hoşgörünün, paylaşmanın, yardımlaşmanın, kısacası birlikte yaşama sanatının öğrenildiği bir mekan olarak gördüğümüz pansiyonumuza bir çok özel hizmetleri dahil ederek özen gösterdik. Öğrencilerilerimizin, bir taraftan birbirleriyle arkadaşlık ederek hoşça vakit geçirebilecekleri, diğer taraftan huzur içinde ders çalışabilecekleri, aynı zamanda kendilerine ideal bir aile mekanı hissi verecek sıcaklıkta odalar olarak tasarladık pansiyonumuzu.

Üniversitede seçim yaparken gösterdiğiniz tercih titizliğini barınma konusunda da göstermeniz gerektiğini unutmamalısınız.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.